Bize Mesaj Gönder

Sizden Gelen Değerli Yorumlar

Hasta Yorumları

Hastaneye gitmekten çekiniyordum, ama Maraş Evde Fizik Tedavi sayesinde evde tedavi olmak gerçekten rahatlık verici. Çok memnunum.

Ayşe Demir

Ayşe Demir

Maraş Evde Fizik Tedavi gerçekten harika bir hizmet! Tedavimi evde almak çok rahat ve keyifli oldu. Çok teşekkür ederim.

Elif Kaya

Elif Kaya

Maraş Evde Fizik Tedavi'nin uzman ekibi ile çalışmak harikaydı. Tedavi sürecim çok daha kolay geçti. Teşekkürler

Mehmet Aydın

Mehmet Aydın

Evde fizik tedavi almak inanılmaz pratik. Maraş Evde Fizik Tedavi ekibine samimi ve ilgili yaklaşımları için teşekkürler!

Ali Yılmaz

Ali Yılmaz

Evimde fizik tedavi almak, günlük hayatıma hiç engel olmadan tedavi olabilmemi sağladı. Maraş Evde Fizik Tedavi'ye teşekkür ederim.

Zeynep Arslan

Zeynep Arslan

Maraş Evde Fizik Tedavi sayesinde tedavimi evimde almak gerçekten harika oldu. Uzman ekibine güveniyorum, ellerine sağlık

Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

Tedavimi evde almak hem zaman kazandırdı hem de sağlık hizmetinden geri kalmadan tedavi olmamı sağladı. Teşekkürler Maraş Evde Fizik Tedavi

Murat Korkmaz

Murat Korkmaz

Maraş Evde Fizik Tedavi, tedavimi evimde almak için harika bir seçenek. Uzmanlar ilgili ve yardımsever, herkese öneririm.

Esra Gültekin

Esra Gültekin

Maraş Evde Fizik Tedavi'nin rahat ve pratik hizmeti sayesinde tedavimi evimde alabildim. Uzmanlar çok yardımcı oldular, teşekkür ederim.

Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

İşim gereği uzun süre boyunca bilgisayar başında zaman geçirmek zorunda kalıyorum. Boynumdaki fıtıklardan kaynaklanan kas ağrılarıyla sıkça mücadele ediyorum. Ancak Maraş Fizik Tedavinin uyguladığı Kuru İğne tedavisi sayesinde bu ağrılardan kurtuldum.

Zilan AYTEMİZ

Zilan AYTEMİZ

Telefon ikonu